• Start
  • ☎️Kontakt
  • logo w menu
  • logo portal
  • logo portal (2)

Szanowni Państwo,

W związku z ogromnym zainteresowaniem Programem Czyste Powietrze pracownicy Funduszu uczestniczyli w spotkaniach informacyjno-szkoleniowych dotyczących Programu. Spotkania odbywały się niemal w każdej gminie naszego województwa (łącznie odbyło się 160 spotkań). Podczas spotkań przekazywaliśmy wszystkie potrzebne informacje dotyczące Programu. Była to także dla Państwa okazja, aby dowiedzieć się więcej o Programie w pobliżu miejsca Państwa zamieszkania.

Pomimo dużej ilości spotkań zainteresowanie Programem wciąż rośnie, dlatego też kierują Państwo do nas ogromne ilości zapytań telefonicznie, w formie wiadomości e-mail lub listownie.

W związku z tym dochodzi do sytuacji, że nie zawsze udaje się Państwu z nami natychmiast skontaktować i uzyskać niezbędne informacje. Celem usprawnienia kontaktu prosimy aby w kierowanych do nas zapytaniach w formie elektronicznej był wskazany także numeru telefonu, co ułatwi nam udzielenie szybszej odpowiedzi.

Udzielane są również informacje na miejscu, w siedzibie Funduszu w Rzeszowie oraz naszych przedstawicielstwach w Krośnie i w Przemyślu.

Ponadto informujemy, iż wszystkie podstawowe informacje dotyczące Programu znajdują się na stronie internetowej Funduszu oraz na stronie Portalu Beneficjenta w zakładkach Wymagana dokumentacja i Baza Wiedzy. Planujemy również zamieszczenie na niej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Biorąc pod uwagę skalę zainteresowania Programem liczymy na Państwa zrozumienie i cierpliwość.

Znajdź nas w mediach społecznościowych:

                

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie © 2024
Deklaracja dostępności Polityka prywatności