• Start
  • ☎️Kontakt
  • logo w menu
  • logo portal
  • logo portal (2)

Czyste PowietrzePorozumienie w sprawie realizacji Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” podpisał 7 czerwca 2018r. Prezes Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Kazimierz Kujda – z Prezesami zarządów 16 wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej oraz Prezesem Zarządu Banku Ochrony Środowiska S.A. Uroczystość odbyła się w Sali im. Anny Walentynowicz w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Podpisanie Porozumienia

Od lewej: Prezes Zarządu NFOŚiGW Kazimierz Kujda i
Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Rzeszowie Bogusław Kida.

Dnia 4 września 2018r. rozpoczyna się cykl spotkań w poszczególnych gminach województwa podkarpackiego, których celem jest prezentacja Programu Priorytetowego Czyste Powietrze.

Harmonogram spotkań gminnych na pierwszy tydzień cyklu – pobierz plik.

Program ma charakter krajowy, a jego celem jest poprawa efektywności energetycznej jednorodzinnych budynków mieszkalnych należących do osób fizycznych.

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniach właścicieli lub współwłaścicieli budynków mieszkalnych, którzy planują realizację inwestycji polegających na wymianie źródeł ciepła oraz innych elementów kompleksowej termomodernizacji budynków mieszkalnych.

W ramach Programu istnieje możliwość uzyskania wsparcia finansowego w formie dotacji w wysokości od 90% do 30% kosztów kwalifikowanych oraz w formie pożyczki.

Więcej o programie na stronach:

https://www.mos.gov.pl/czyste-powietrze/,

http://nfosigw.gov.pl/czyste-powietrze/aktualnosci/art,3,porozumienie-na-rzecz-poprawy-jakosci-powietrza-w-polsce-podpisane-kluczowa-rola-nfosigw-w-walce-ze-smogiem.html


Znajdź nas w mediach społecznościowych:

                

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie © 2024
Deklaracja dostępności Polityka prywatności