• Start
  • ☎️Kontakt
  • logo w menu
  • logo portal
  • logo portal (2)

Zespół Doradców Energetycznych Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie  wraz z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich zapraszają do udziału w cyklu szkoleń: Finansowanie działań w zakresie efektywności energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii.

Spotkania odbędą się za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mailowy i data wybranego spotkania) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia.

Webinaria skierowane są do wszystkich osób zainteresowanych pozyskaniem wsparcia na projekty w zakresie efektywności energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii, w tym głównie osób fizycznych.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium. Webinaria są bezpłatne i finansowane ze środków Unii Europejskiej.

Dodatkowe informacje dostępne w załączonym poniżej programie.

Znajdź nas w mediach społecznościowych:

                

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie © 2024
Deklaracja dostępności Polityka prywatności