• Start
  • ☎️Kontakt
  • logo w menu
  • logo portal
  • logo portal (2)

Rozeznanie rynku na usługę dotyczącą wynajmu sali konferencyjnej i zapewnienie kateringu związanego z konferencją tematyczną dotyczącą niskiej emisji

W celu zbadania oferty rynkowej oraz oszacowania wartości zamówienia Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie zwraca się z uprzejmą prośbą o przedstawienie kosztów dotyczących wynajmu sali konferencyjnej dla około 80 osób oraz zapewnienia kateringu dla uczestników konferencji w dniu 26.04.2017 r.

Szczegółowy opis usługi zawiera Załącznik nr 1 - Pobierz

Wycena powinna obejmować koszty wynajmu sali konferencyjnej oraz koszt cateringu dla
1 osoby uczestniczącej w konferencji. Wszystkie ceny powinny być podane w złotych polskich zgodnie z Załącznikiem nr 2 - Formularz cenowy.

Załącznik nr 2 Formularz cenowy - Pobierz

Wykonawcy gotowi wykonać w/w przedmiot zamówienia oraz przesłać wycenę według załączonego Formularza cenowego na następujące adresy e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

oraz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w terminie do: 5 kwietnia 2017 r.

Informacja dodatkowa

Usługa będzie współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach pomocy technicznej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, I oś priorytetowa, Działanie 1.3 Wspieranie efektywności energetycznej, inteligentnego zarządzania energią i wykorzystanie OZE w infrastrukturze publicznej, i sektorze mieszkaniowym, Poddziałanie 1.3.3 „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej i OZE”.  

Uwaga

Informacja ta ma na celu rozpoznanie rynku wraz z oszacowaniem wartości zamówienia i dokonania wyboru wykonawcy.


Niniejsza informacja nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Znajdź nas w mediach społecznościowych:

                

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie © 2024
Deklaracja dostępności Polityka prywatności