• Start
  • ☎️Kontakt
  • logo w menu
  • logo portal
  • logo portal (2)

Zapytanie ofertowe w celu rozeznania rynku na usługę dotyczącą: przygotowanie i emisja artykułu prasowego, przygotowanie i wydruk 300 sztuk skryptu opisującego zagadnienia omówione podczas konferencji pt.: „Smog nieodłączny towarzysz niskiej emisji to nasz współczesny smok”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie zwraca się z uprzejmą prośbą o przedstawienie kosztów dotyczących opracowania artykułu prasowego w tym koszty jego emisji w prasie o zasięgu co najmniej regionalnym oraz przedstawienie kosztu opracowania i wydruku 300 egzemplarzy skryptu.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 - pobierz

Wycena powinna obejmować koszty opracowania i emisji artykułu w prasie oraz koszty przygotowania i wydruku 300 egzemplarzy skryptu z zagadnieniami omówionymi na konferencji. Wszystkie ceny powinny być podane w złotych polskich zgodnie z Załącznikiem nr 2 - Formularz cenowy.

Formularz cenowy Załącznik nr 2 - pobierz

Wykonawcy gotowi wykonać w/w przedmiot zamówienia oraz przesłać wycenę według załączonego Formularza cenowego na następujące adresy e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w terminie do: 24 kwietnia 2017 r. do godz. 9:00

Informacja dodatkowa

Usługa będzie współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach pomocy technicznej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, I oś priorytetowa, Działanie 1.3 Wspieranie efektywności energetycznej, inteligentnego zarządzania energią
i wykorzystanie OZE w infrastrukturze publicznej, i sektorze mieszkaniowym, Poddziałanie 1.3.3 „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej i OZE”.  

Uwaga

Informacja ta ma na celu rozpoznanie rynku wraz z oszacowaniem wartości zamówienia i dokonania wyboru wykonawcy.


Niniejsza informacja nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Znajdź nas w mediach społecznościowych:

                

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie © 2024
Deklaracja dostępności Polityka prywatności