• Start
  • ☎️Kontakt
  • logo w menu
  • logo portal
  • logo portal (2)

Zespół Doradców Energetycznych Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie wraz z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich zapraszają do udziału w webinarium na temat Programu priorytetowego „CZYSTE POWIETRZE” - wersja obejmująca podwyższony poziom dofinansowania. Nabór wniosków dla Beneficjentów uprawnionych do podwyższonego poziomu dofinansowania rozpoczął się 21 października 2020 r.

Spotkanie odbędzie się 6 listopada 2020 r.  w godz. od 14:00 do 15:30.

Rekrutacja do 5 listopada 2020 r., do godz. 15.00.

Prezentacja odbędzie się za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mailowy) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia.

Webinarium skierowane jest do osób fizycznych, będących właścicielami budynków jednorodzinnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych, zainteresowanych pozyskaniem wsparcia na projekty w zakresie efektywności energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Webinaria są bezpłatne. Finansowane ze środków Unii Europejskiej, realizowane w ramach Projektu: „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”

PROGRAM:

  • Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim – Profesjonalne wsparcie w uzyskaniu dofinansowania;
  • Program Doradztwa Energetycznego - struktura, założenia, realizacja;
  • Program „Czyste powietrze” wersja od 21.10.2020 r.

Znajdź nas w mediach społecznościowych:

                

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie © 2024
Deklaracja dostępności Polityka prywatności