• Start
  • ☎️Kontakt
  • logo w menu
  • logo portal
  • logo portal (2)

Uprzejmie informujemy, że w związku z podpisanym Porozumieniem dotyczącym współpracy w zakresie promocji oraz realizacji Programu Priorytetowego Czyste Powietrze między Gminami a WFOŚiGW w Rzeszowie, zaplanowane zostało na dzień 15 lipca 2021 r.  kolejne szkolenie (warsztaty) dla pracowników obsługujących punkty konsultacyjno – informacyjne.

Tematyka szkolenia:  

  1. Zmiany w Programie Priorytetowym Czyste Powietrze od 01 lipca 2021 r. oraz uruchomienie dotacji na częściową spłatę kapitału kredytu bankowego (ścieżka bankowa).
  2. Wniosek o Płatność (wzory formularzy, wypełnienie wniosku, załączniki do WoP, itp.).

Miejsce szkolenia:      Instytut Teologiczno-Pastoralny im. św. Józefa Sebastiana Pelczara przy ul. Witolda 11a w Rzeszowie

Godzina rozpoczęcia: 900

Godzina zakończenia: 1500

 Ze względu na wprowadzone zmiany w Programie, zapraszamy zarówno osoby, które uczestniczyły w szkoleniach w dniach 11, 17, 18.06.2021 jak i reprezentantów gmin, które podpisały ostatnio porozumienie i jeszcze nie uczestniczyły w szkoleniu.

Osoby, które nie uczestniczyły w dotychczasowych szkoleniach prosimy o zgłoszenie uczestnictwa podając: imię i nazwisko, adres mailowy, nr telefonu. Powyższe dane posłużą nam do uzupełnienia bazy pracowników obsługujących gminne punkty informacyjno - konsultacyjne Programu Czyste Powietrze.

Zgłoszenia oraz  ewentualne pytania do omówienia w ramach warsztatów proszę kierować drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 12 lipca 2021 r.  do godz. 15:00.

 Wysłanie zgłoszenia uczestnictwa jest jednoznaczne z jego akceptacją przez WFOŚiGW w Rzeszowie – nie wysyłamy potwierdzeń otrzymania zgłoszenia!

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt.

 Serdecznie zapraszamy!

Znajdź nas w mediach społecznościowych:

                

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie © 2024
Deklaracja dostępności Polityka prywatności