• Start
  • ☎️Kontakt
  • logo w menu
  • logo portal
  • logo portal (2)

Doradcy Energetyczni Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie wraz z Biurem Informacji o Funduszach Europejskich zapraszają przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego województwa podkarpackiego do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu pt.: „Programy wsparcia i źródła finansowania inwestycji EE i OZE”. Szkolenie odbędzie się w dwóch terminach: 17 oraz 31 marca 2023 r. od godz. 9:30 do 14:30 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie przy ulicy Towarnickiego 3A.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko oraz tytuł szkolenia) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora lub telefonicznie pod numer 17 747 64 88/82.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy. 

Szkolenie poprowadzą pracownicy Biura Informacji o Funduszach Europejskich oraz Doradcy Energetyczni Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

W ramach szkolenia będzie możliwość zadawania pytań.

Organizator spotkania:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

al. Ł. Cieplińskiego 4

35-010 Rzeszów

tel.: 17 747 64 15, 17 747 64 82, 17 747 64 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program spotkania w załączniku

 

Znajdź nas w mediach społecznościowych:

                

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie © 2024
Deklaracja dostępności Polityka prywatności