• Start
  • ☎️Kontakt
  • logo w menu
  • logo portal
  • logo portal (2)

W bieżącym tygodniu w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie miało miejsce podpisanie pierwszych 101 umów z beneficjentami Programu Priorytetowego Czyste Powietrze na łączną kwotę 1 517 759,70 zł.

Program „Czyste Powietrze” cieszy się co raz większym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego województwa. Codziennie do siedziby Funduszu zgłaszają się osoby zainteresowane pozyskaniem dofinansowania na wymianę starych kotłów opalanych węglem a także starych okien, drzwi i ocieplenia budynków. Wyznaczeni pracownicy do udzielania informacji osobom zainteresowanym służą pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach pracy tj. od 7.30 do 15.30, uruchomione zostały również dwie infolinie pod którymi można uzyskać szczegółową informację, która pozwoli uzyskać atrakcyjne wsparcie finansowe wymiany źródła ciepła i kompleksowej termomodernizacji domu jednorodzinnego.

Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami o programie na stronie https://beneficjent.wfosigw.rzeszow.pl/strona-glowna-programu .

Umowy Czyste Powietrze

Umowy Czyste Powietrze

Umowy Czyste Powietrze

Umowy Czyste Powietrze

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie © 2024
Deklaracja dostępności Polityka prywatności