• Start
  • ☎️Kontakt
  • logo w menu
  • logo portal
  • logo portal (2)

W dniach 17.10. - 19.10.2017 r. Przedstawiciele Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej mieli przyjemność brać udział w Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POL-ECO System 2017. Wraz z innymi Funduszami dzieliliśmy wspólne stoisko informacyjno-promocyjne w EKOSFERZE.

Oprócz atrakcyjnej oferty wystawienniczej, która obejmowała teren otwarty i 3 pawilony zapełnione nowoczesnymi maszynami, technologiami i produktami z branży ochrony środowiska, o sile targów POL-ECO System świadczyła idea spotkań, rozmów biznesowych i wymiana doświadczeń. Merytoryczną ich wykładnią były liczne wydarzenia specjalne w formie konferencji, pokazów i paneli.

Pol-Eco System 2017

Uczestnicy Targów poza prezentacją  na stoisku brali udział w licznych wydarzeniach panelowych dotyczących dziedzin związanych z szeroko rozumianą ochroną środowiska.

Zdobyta cenna wiedza pozwoli na doskonalenie relacji z beneficjentami oraz zapewni lepszą orientację w aktualnych trendach rozwojowych dziedzin związanych ze środowiskiem naturalnym.
Pol-Eco System 2017

Pol-Eco System 2017

Pol-Eco System 2017

Pol-Eco System 2017

Pol-Eco System 2017

Pol-Eco System 2017

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie © 2024
Deklaracja dostępności Polityka prywatności