• Start
  • ☎️Kontakt
  • logo w menu
  • logo portal
  • logo portal (2)

W związku z przystąpieniem do prac nad sporządzeniem projektu Listy przedsięwzięć priorytetowych WFOŚiGW w Rzeszowie na 2013 rok, Zarząd Wojewódzkiego Funduszu uprzejmie zwraca się z prośbą o zgłaszanie przedsięwzięć z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej planowanych do realizacji w 2013 roku na terenie województwa podkarpackiego, które ze względu na swoje znaczenie winny być ujęte i w stosunku do których oczekujecie Państwo pomocy finansowej ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie lub Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Przy wyborze propozycji przedsięwzięć należy uwzględnić zadania realizowane przy współfinansowaniu z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego 2007-2013, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 a także  ujęte w Krajowym Programie Oczyszczania Ścieków Komunalnych lub Projekcie Planu Gospodarki Odpadami Województwa.

W przygotowaniech szczególną uwagę zwracamy na uwzględnienie kluczowych obszarów środowiskowych jak też grup przedsięwzięć, których realizacja jest niezwykle istotna z punktu widzenia osiagnięcia celów środowiskowych województwa.

Prosimy o przesłanie propozycji zadań w formie elektronicznej w nieprzekraczalnym terminie do 25 kwietnia 2012 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  - wykaz zadań szczegółowych wg. wzoru.
Informujemy,że sporządzana lista nie przesądza o wsparciu finansowym umieszczonych na niej inwestycji.

W przypadku konieczności udzielenia dodatkowych wyjaśnień prosimy o kontakt telefoniczny - p. Andrzej Indycki tel.17-853-63-61 wew.123 lub p. Małgorzata Wolińska tel.17-853-63-61 wew.130. 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi

Do pobrania: tabela "Wykaz zadań wnioskowanych do umieszczenia na LPP na 2013 rok"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie © 2024
Deklaracja dostępności Polityka prywatności