• Start
  • ☎️Kontakt
  • logo w menu
  • logo portal
  • logo portal (2)

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie zawiadamia, że w celu oszacowania wielkości zapotrzebowania na środki związane z dofinansowaniem usuwania skutków powodzi, przyjmuje informacje dotyczące wysokości strat powodziowych powstałych w infrastrukturze ochrony środowiska na terenie województwa podkarpackiego i realnego zapotrzebowania na środki finansowe Wojewódzkiego Funduszu.

W celu ułatwienia przekazania w/w informacji, prosimy o przesłanie jej na druku harmonogramu finansowo-rzeczowego, stanowiącego załącznik do wzoru wniosku W-3, znajdującego się na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu w zakładce „Wnioski” i odesłanie wyłącznie drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 30 września 2010 r.

Powyższe nie dotyczy gmin i podmiotów, które złożyły do Wojewódzkiego funduszu takie informacje w związku z ubieganiem się o środki udostępniane z NFOŚiGW (z jednostkami tymi była prowadzona osobna korespondencja)

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie © 2024
Deklaracja dostępności Polityka prywatności