• Start
  • ☎️Kontakt
  • logo w menu
  • logo portal
  • logo portal (2)

W związku z przystąpieniem do prac nad sporządzeniem projektu Listy przedsięwzięć priorytetowych WFOŚiGW w Rzeszowie na 2009 rok, Zarząd Wojewódzkiego Funduszu uprzejmie zwraca się z prośbą o przedstawienie informacji o przedsięwzięciach z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej planowanych do realizacji w 2009 roku na terenie województwa podkarpackiego, które ze względu na swoje znaczenie winny znaleźć się na tej liście i w stosunku do których należy spodziewać się starań o dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie lub Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Szczególną uwagę w przygotowywaniu listy należy zwrócić na przedsięwzięcia, które mogą być realizowane przy współfinansowaniu z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego 2007-2013, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 a także te, które ujęte są w Krajowym Programie Oczyszczania Ścieków Komunalnych lub Krajowym Programie Gospodarki Odpadami.

W celu sprawnego przetworzenia zebranych danych, informacje należy sporządzić w tabeli w formacie excela, która jest do pobrania na stronie internetowej Funduszu: http://www.bip.wfosigw.rzeszow.pl, nazwa tabeli: Wykaz zadań wnioskowanych do umieszczenia na Liście Przedsięwzięć Priorytetowych na 2009 r.

Prosimy o sporządzenie informacji w w/w tabeli i przesłanie jej wyłącznie w formie elektronicznej w nieprzekraczalnym terminie do 25 kwietnia 2008 r. na adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje o sposobie wypełnienia tabeli znajdują się w dziale „Aktualności” w pliku uwagi.

Do pobrania:

1) tabela do pobrania - kliknij

2) uwagi do wypełnienia tabeli - kliknij  

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie © 2024
Deklaracja dostępności Polityka prywatności