• Start
  • ☎️Kontakt
  • logo w menu
  • logo portal
  • logo portal (2)
Szkolenie dla potencjalnych beneficjentów I osi priorytetowej POIiŚ w dniach 28-29.02.2008 r.

Ministerstwo Środowiska zaprasza potencjalnych beneficjentów I osi priorytetowej "Gospodarka wodno-ściekowa" na szkolenie, które odbędzie się w dniach 28-29 lutego br. w Centralnym Ośrodku Szkolenia Kadr Ochrony Środowiska w Dębem k. Warszawy.

Szkolenie będzie dotyczyć przygotowania projektów z zakresu budowy, rozbudowy lub modernizacji oczyszczalni ścieków komunalnych w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM, które będą ubiegać się o dofinasowanie w trybie konkursowym.

Formularze zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizator zapewnia wyżywienie. Dojazd i zakwaterowanie w ośrodku płatne we własnym zakresie. Istnieje możliwość skorzystania z odpłatnego przejazdu autokarem na trasie Warszawa-Dębe-Warszawa. Łączny koszt przejazdu w obie strony ok. 35 zł. Rezerwacji pokoi można dokonywać pod numerem telefonu (22) 7743514 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga: Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie jest współfinansowane ze środków UE.

Zaproszenie

Program szkolenia

Zgłoszenie

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie © 2024
Deklaracja dostępności Polityka prywatności