• Start
  • ☎️Kontakt
  • logo w menu
  • logo portal
  • logo portal (2)

NARADA ROCZNA KADRY KIEROWNICZEJ PSP WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

W dniu wczorajszym tj. 31 stycznia br. w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Rzeszowie odbyła się narada podsumowująca działalność podkarpackich strażaków w 2023 roku.
W naradzie uczestniczyli: wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul, członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Stanisław Kruczek, prezes Zarządu WFOŚiGW Adam Skiba, wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Rzeszowie dh Stanisław Święch, przedstawiciele związków zawodowych, komendanci miejscy i powiatowi PSP wraz z dowódcami jednostek ratowniczo-gaśniczych.
W formie wideokonferencji uczestniczył również zastępca komendanta głównego PSP nadbryg. Krzysztof Hejduk.
Obecni na naradzie goście podziękowali podkarpackim strażakom za rok ciężkiej, pełnej poświęcenia służby oraz za szybką i skuteczną pomoc niesioną mieszkańcom naszego regionu.
Przy okazji wydarzenia nastąpiło uroczyste przekazanie części pojazdów i sprzętu ratowniczego kupionego w 2023 roku. Przy tej okazji szef podkarpackich strażaków nadbryg. Andrzej Babiec podziękował za pomoc i dofinansowanie zakupów.
W 2023 roku za łączną kwotę niemal 40 mln zł ze środków finansowych, które pochodziły z budżetu państwa, budżetu Wojewody Podkarpackiego, budżetu Województwa Podkarpackiego, programu operacyjnego infrastruktura i środowisko 2014–2020, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, wpłat z firm ubezpieczeniowych, a także środków samorządowych (Fundusz Wsparcia PSP) zakupiono i przekazano do użytkowania jednostkom organizacyjnym PSP
z województwa  podkarpackiego liczny sprzęt specjalistyczny oraz pojazdy.


  NARADA ROCZNA KADRY KIEROWNICZEJ

NARADA ROCZNA KADRY KIEROWNICZEJ    NARADA ROCZNA KADRY KIEROWNICZEJ


Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie © 2024
Deklaracja dostępności Polityka prywatności