• Start
  • ☎️Kontakt
  • logo w menu
  • logo portal
  • logo portal (2)

W dniu wczorajszym w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łańcucie, miało miejsce podpisanie i przekazanie umów na dofinansowanie zadania realizowanego w ramach programu „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych. Cześć 2) Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych” tzw. "Mały Strażak" z udziałem środków udostępnionych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dla Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

Celem programu „Mały Strażak” jest doposażenie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych celem zwiększenia potencjału technicznego.

OSP Łańcut

Umowy z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego zostały podpisane i wręczone przez Zastępcę Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Rzeszowie Pana Bogusława Kidę. Ponadto w spotkaniu uczestniczyli: Poseł na Sejm RP Kazimierz Gołojuch, Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Andrzej Marczenia, Komendant Powiatowy PSP w Łańcucie st. bryg. Bogusław Golenia oraz Wiceprezes ZOSP RP w Łańcucie dh Adrzej Leniar.

 

Jednostki OSP wsparte dofinansowaniem:

Ochotnicza Straż Pożarna w Białobrzegach
Ochotnicza Straż Pożarna w Kosinie
Ochotnicza Straż Pożarna w Medyni Łańcuckiej
Ochotnicza Straż Pożarna w Rakszawie
Ochotnicza Straż Pożarna w Smolarzynach
Ochotnicza Straż Pożarna w Soninie
Ochotnicza Straż Pożarna w Tarnawce
Ochotnicza Straż Pożarna w Woli Dalszej
Ochotnicza Straż Pożarna Żołynia - Kopanie

osp2.jpg

OSP Łańcut

OSP Łańcut

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie © 2024
Deklaracja dostępności Polityka prywatności