Szanowni Beneficjencji,

Informujemy, że problemy techniczne z naszą centralą telefoniczną w Przedstawicielstwie Zamiejscowym w Krośnie zostały usuniete. Można już normalnie komunikować się z naszymi pracownikami w Krośnie

Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności.

 

Szanowni Beneficjencji,

Informujemy, że od kilku dni występują problemy techniczne z naszą centralą telefoniczną w Przedstawicielstwie Zamiejscowym w Krośnie, które objawiają się niespodziewanym przerwaniem trwającej rozmowy.

Pracujemy nad rozwiazaniem problemu.

Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności.

 

W bieżącym tygodniu w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie miało miejsce podpisanie pierwszych 101 umów z beneficjentami Programu Priorytetowego Czyste Powietrze na łączną kwotę 1 517 759,70 zł.

Program „Czyste Powietrze” cieszy się co raz większym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego województwa. Codziennie do siedziby Funduszu zgłaszają się osoby zainteresowane pozyskaniem dofinansowania na wymianę starych kotłów opalanych węglem a także starych okien, drzwi i ocieplenia budynków. Wyznaczeni pracownicy do udzielania informacji osobom zainteresowanym służą pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach pracy tj. od 7.30 do 15.30, uruchomione zostały również dwie infolinie pod którymi można uzyskać szczegółową informację, która pozwoli uzyskać atrakcyjne wsparcie finansowe wymiany źródła ciepła i kompleksowej termomodernizacji domu jednorodzinnego.

Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami o programie na stronie https://beneficjent.wfosigw.rzeszow.pl/strona-glowna-programu .

Umowy Czyste Powietrze

Umowy Czyste Powietrze

Umowy Czyste Powietrze

Umowy Czyste Powietrze

Narada Państwowej Straży Pożarnej Województwa PodkarpackiegoW dniu 1 lutego 2019 r. Prezes WFOŚiGW w Rzeszowie Pan Adam Skiba uczestniczył w rocznej naradzie Państwowej Straży Pożarnej województwa podkarpackiego.

W naradzie wzięli udział również: poseł na Sejm RP Zbigniew Chmielowiec, wojewoda podkarpacki Ewa Leniart, marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl, przedstawiciele związków zawodowych, komendanci miejscy i powiatowi wraz z dowódcami jednostek ratowniczo-gaśniczych PSP z Podkarpacia, kadra kierownicza KW PSP w Rzeszowie oraz księża kapelani.

Narada miała na celu podsumowanie działalności podkarpackiej Państwowej Straży Pożarnej w 2018r., była również okazją do podziękowania za służbę na rzecz mieszkańców naszego regionu.

Podczas spotkania zostały wręczone akty przekazania sprzętu kupionego w ubiegłym roku, min. dzięki wsparciu środków WFOŚiGW w Rzeszowie.

 

W dniu 24.12.2018 r. (Wigilia 2018) Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie nie pracuje.

Życzymy wszystkim naszym
Klientom i Beneficjentom
spokojnego świętowania
Świąt Bożego Narodzenia w rodzinnym gronie.