"Ale się zmieniło!" Ruszył Plebiscyt na najciekawsze inwestycje minionego 10-lecia

Zobacz, oceń, zagłosuj! To hasło plebiscytu telewizyjnego najciekawsze inwestycje minionego 10-lecia. Widzowie mogą w nim wybierać najciekawsze inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskcih we wszystkich regionach.

W organizowanym przez Telewizję Polską S.A. (antenę TVP regiony) plebiscycie widzowie mogą zagłosować na 1 inwestycję - najciekawszy ich zdaniem  - projekt w każdym z regionów. W sumie zaprezentowanych zostanie 80 inwestycji dziennikarzy i ekspertów (po 5 z każdego województwa). Głosować można od 14 do 29 kwietnia br. wchodząc na stronę www.10latwue.pl.

Dodatkowo od 14 kwietnia br. na antenie TVP Regionalna i Ośrodkach Regionalnych Telewizji Polskiej prezentowane będą filmy pokazujące 5 wybranych projektów w każdym regionie. Wśród nominowanych projektów znalazły się inwestycje środowiskowe, drogowe, projekty turystyczne, edukacyjne oraz innowacje. Dziesięć lat w UE to dla mieszkańców Polski tysiące projektów i miliony Euro. Warto poznać te najciekawsze i wybrać te, które najbardziej przyczyniły się do rozwoju naszych małych ojczyzn.

Zapraszamy do głosowania!

Plebiscyt to jedno z działań prowadzonych przez Telewizję Polską, we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju w ramach obchodów 10 rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.


Zmieniony przez: Barbara Bednarz
Zmieniono: wtorek, 22, kwiecień 2014 15:03
Odslony: 2016