Rozeznanie rynku na usługę dotyczącą wynajmu sali szkoleniowej i zapewnienia cateringu na szkolenie dla potencjalnych beneficjentów POIiŚ

W celu zbadania oferty rynkowej oraz oszacowania wartości zamówienia Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie zwraca się z uprzejmą prośbą o przedstawienie kosztów dotyczących wynajmu sali szkoleniowej dla około 35 osób oraz zapewnienia cateringu dla uczestników szkolenia w dniu 14.11.2013r.

Szczegółowy opis usługi zawiera Załącznik nr 1. - Pobierz

Wycena powinna obejmować koszty wynajmu sali szkoleniowej oraz koszt cateringu dla 1 osoby uczetniczącej w szkoleniu. Wszystkie ceny powinny być podane w złotych polskich zgodnie z Załącznikiem nr 2 - Formularz cenowy.

Formularz cenowy - Pobierz

Wykonawcy gotowi wykonać przedmiot zamówienia opisany wyżej powinni przesłać wycenę wg załączonego Formularza cenowego na następujące adresy e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

w terminie do 22 października 2013r.

Informacja dodatkowa: Usługa będzie współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach pomocy technicznej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Uwaga: Informacja ta ma na celu rozpoznanie rynku i oszacowanie wartości zamówienia oraz dokonania wyboru wykonawcy.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówien publicznych.


Zmieniony przez: Barbara Bednarz
Zmieniono: wtorek, 15, październik 2013 10:52
Odslony: 1824