Nabór ekspertów do oceny poprawności analiz ekonomiczno-finansowych dla zadań realizowanych
w ramach I i II osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie ogłasza nabór ekspertów do oceny poprawności analiz ekonomiczno-finansowych, w tym również przeliczenia luki w finansowaniu, pod kątem zgodności z Wytycznymi w zakresie wybranych zagadnień związanych z przygotowaniem projektów inwestycyjnych, w tym projektów generujących dochód oraz Wytycznymi JASPERS dla projektów wdrażanych w ramach I i II osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, wskazanych przez WFOŚiGW w Rzeszowie.

Szczegółowy zakres usług przedstawia załącznik nr 1.

Forma - umowa cywilnoprawna, okres trwania umowy – 12 miesięcy od daty podpisania.

Wynagrodzenie – według wynegocjowanych stawek jednostkowych.

Ofertę na załączonym formularzu (załącznik Nr 2) należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.ów.pl w terminie do dnia 09 sierpnia 2013r.

Do pobrania wzór karty eksperta.


Szczegółowych informacji i wyjaśnień udziela:

Magdalena Chłopek - Kierownik Działu Funduszy Europejskich

tel. 17 85-22-344 wew. 131

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

fax. 17 853 63 81


Informacja dodatkowa: Usługa będzie współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach pomocy technicznej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Uwaga: Informacja ta ma na celu rozpoznanie rynku, oszacowanie wartości zamówienia oraz dokonania wyboru wykonawcy.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.