Kolejne szkolenie dla potencjalnych beneficjentów I osi priorytetowej PO IiŚ

Departament Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko w Ministerstwie Środowiska organizuje kolejne szkolenie dla potencjalnych beneficjentów I osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, które odbędzie się w dniach 22-23 września br. w hotelu Radisson Sas w Warszawie.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Ministerstwo Środowiska nie pokrywa jednak kosztów transportu oraz zakwaterowania. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W ramach jednego projektu beneficjenci mogą zgłosić maksymalnie dwie osoby. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji listy uczestników.

Osoby zainteresowane szkoleniem powinny przesłać formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie internetowej www.mos.gov.pl w zakładce Infrastruktura i Środowisko) do dnia 15 września br. do Departamentu PO IiŚ na numer faksu (022) 57 92 629 lub na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . Dodatkowych informacji dotyczących szkolenia udziela Aleksandra Soroczyńska (tel. 022 57 92 689).

Zapraszamy do udziału w szkoleniu.

Zmieniony przez: Barbara Bednarz
Zmieniono: wtorek, 02, wrzesień 2008 14:01
Odslony: 2282